Kącik cukierniczy

Kącik cukierniczy

Kącik Cukierniczy w Zakładzie Aktywności Zawodowej to spełnienie wszelkich słodkich marzeń i zachcianek. Zapraszamy do korzystania z naszych usług na miejscu w ZAZ oraz zachęcamy do zamawiania wyrobów za pośrednictwem telefonu: (25) 643 33 15.

 

Specjalnością cukierni są ciasta i torty na wszelką okazję. Linia tortów dziecięcych rozweseli każdy kinderbal, słynna Beza z mango i granatem Pani Gosi, Czekoladowy blok czy Sernik z brzoskwinią umilą niejedną uroczystość. Piękne torty osłodzą i ozdobią nie jedno przyjęcie.

 

W naszej „mini cukierni” mogą Państwo zamówić tort zgodnie z Państwa oczekiwaniami i marzeniami, które z przyjemnością zrealizujemy. Pracujemy z każdym rozmiarem, smakami i dodatkami.

 

Zakład Aktywności Zawodowej to również profesjonalny catering. Oferujemy szeroką gamę przekąsek, zup, sałat, dań głównych oraz dodatków, które można zamówić telefonicznie. Bez względu na to czy organizują Państwo świąteczne przyjęcie, rodzinną uroczystość czy spotkanie w biurze nasze potrawy sprostają wszelkim oczekiwaniom. Zapewniamy dostawę do miejsca wskazanego przez klienta..

 

Oryginalne zdjęcie Nazwa Szczegóły Cena  
Blok mleczny   25zł/kg  
Pychotka
  22zł/kg  
Ciasteczka
(szyszki, wafle, kruche) 20zł/kg  
Ciasteczka migdałowe
(migdałowe, Brownie) 45zł/kg  
Zebra   15zł/kg  
Kopiec kreta   22zł/kg  
Kokosanki   20zł/kg  
Wuzetka   22zł/kg  

 

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.